Kolajne z največjih tekmovanj – SPUST

UVRSTITEV TEKMOVALEC LETO TEKMOVANJE TEKMOVANJE
3. mesto Anže Urankar 2018, Muota, Švica SP spust sprint K1M
1. mesto Anže Urankar 2018, Muota, Švica SP spust sprint 3xK1M
2. mesto Anže Urankar 2018 WC spust – skupna razvrstitev K1M
1. mesto Anže Urankar 2018, Matka, Makedonija EP U23 spust sprint K1M
1. mesto Anže Urankar 2018, Matka, Makedonija EP U23 spust sprint 3xK1M
1. mesto Anže Urankar 2018, Banja Luka, BiH WC spust K1M
2. mesto Helena Domajnko 2018, Matka, Makedonija MEP spust klasika 3xK1Ž
1. mesto Simon Oven 2018, Muota, Švica SP spust klasika K1M
1. mesto Simon Oven 2018 WC spust – skupna razvrstitev K1M
1. mesto Simon Oven 2018, Hrastnik WC spust klasika K1M
2. mesto Simon Oven 2018, Banja Luka, BiH WC spust klasika K1M
1. mesto Tim Novak 2018, Matka, Makedonija EP U23 spust sprint 3xK1M
 1. mesto Anže Urankar 2017, Pau, Francija SP spust sprint K1m
 3. mesto Anže Urankar 2017, Skopje, Makedonija EP spust sprint K1m
 2. mesto Anže Urankar 2017, Pau, Francija SP spust sprint 3xK1m
 1. mesto Anže Urankar 2017, Skopje, Makedonija EP spust sprint 3xK1m
 1. mesto Anže Urankar 2017, Skopje, Makedonija EP spust klasika 3xK1m
 2. mesto Anže Urankar 2017, Murau, Avstrija SP U23 spust sprint K1m
 3. mesto Anže Urankar 2017, Murau, Avstrija SP U23 spust sprint C2m
 1. mesto Anže Urankar 2017, Murau, Avstrija SP U23 spust sprint 3xK1m
 3. mesto Anže Urankar 2017, Murau, Avstrija SP U23 spust klasika 3xK1m
 3. mesto Maks Frančeškin 2017 WC spust sprint C2m
 3. mesto Maks Frančeškin 2017 WC spust sprint C2m
 3. mesto Maks Frančeškin 2017 WC spust sprint – skupna razvrstitev C2m
2. mesto Simon Oven 2017, Skopje, Makedonija EP spust klasika K1m
2. mesto Simon Oven 2017, Pau, Francija SP spust sprint 3xK1m
1. mesto Simon Oven 2017, Skopje, Makedonija EP spust klasika 3xK1m
 1. mesto Simon Oven 2017 WC spust klasika K1m
 1. mesto Simon Oven 2017 WC spust klasika K1m
 1. mesto Simon Oven 2017 WC spust klasika – skupna razvrstitev K1m
 1. mesto Tim Novak 2017, Murau, Avstrija SP U23 spust sprint 3xK1m
 3. mesto Tim Novak 2017, Murau, Avstrija SP U23 spust klasika 3xK1m
2. mesto Peter Žnidaršič – Luka Žganjar 2016, Banja Luka BiH Svetovno člansko prvenstvo C2m spust sprint
3. mesto Peter Žnidaršič – Luka Žganjar 2016, Banja Luka BiH Svetovno člansko prvenstvo C2m spust klasika
1. mesto N. Žnidarčič/V. Debeljak/Anže Urankar 2016, Banja Luka BiH Svetovno člansko prvenstvo 3xK1m spust sprint
2. mesto N. Žnidarčič /Simon Oven/Anže Urankar 2016, Banja Luka BiH Svetovno člansko prvenstvo 3xK1m spust klasika
1. mesto Tim Kolar 2015, Banja Luka BiH Evropsko člansko prvenstvo 3xK1 spust sprint
3. mesto Tim Kolar 2015, Dunaj AUT Svetovno člansko prvenstvo 3xK1 spust sprint
3. mesto Peter Žnidaršič – Luka Žganjar 2015, Banja Luka BiH Evropsko člansko prvenstvo C2 spust sprint
3. mesto Peter Žnidaršič – Luka Žganjar, Maks Frančeškin 2015, Dunaj AUT Svetovno člansko prvenstvo 3xC2 spust sprint
2. mesto Peter Žnidaršič – Luka Žganjar 2015, Dunaj AUT Svetovno člansko prvenstvo C2 spust sprint
3. mesto Tim Novak 2015, Nantahala USA Svetovno mladinsko prvenstvo K1 spust klasika
2. mesto Peter Žnidaršič – Luka Žganjar 2015, Nantahala USA Svetovno prvenstvo U23 C2 spust sprint
2. mesto Peter Žnidaršič – Luka Žganjar 2015, Nantahala USA Svetovno prvenstvo U23 C2 spust klasika
1. mesto Anže Urankar 2015, Nantahala USA Svetovno mladinsko prvenstvo K1 spust sprint
1. mesto Ajda Novak 2015, Nantahala USA Svetovno prvenstvo U23 K1 spust klasika
2. mesto Maks Frančeškin 2015, Nantahala USA Svetovno prvenstvo U23 K1 spust klasika
1. mesto Maks Frančeškin, Tim Novak 2015, Nantahala USA Svetovno prvenstvo U23 3xK1 spust klasika
1. mesto Maks Frančeškin, Anže Urankar 2015, Nantahala USA Svetovno prvenstvo U23 3xK1 spust sprint
1. mesto Maks Frančeškin 2015, Nantahala USA Svetovno prvenstvo U23 K1 spust sprint
2. mesto Anže Urankar / Tim Novak / Žan Jakše 2014, Banja Luka, BiH Evropsko mladinsko prvenstvo 3xK1 spust sprint
1. mesto Peter Žnidaršič / Luka Žganjar 2014, Valtellina, Italija Svetovno člansko prvenstvo C2 spust sprint
3. mesto Anže Urankar – Simeon Hočevar / Peter Žnidaršič – Luka Žganjar / Rok Markočič – Blaž Cof 2014, Valtellina, Italija Svetovno člansko prvenstvo 3xC2 spust klasika
1. mesto Vid Debeljak / Anže Urankar / Nejc Žnidarčič 2014, Valtellina, Italija Svetovno člansko prvenstvo 3xK1 spust sprint
3. mesto Rok Markočič/ Žan Jakše/ Anže Urankar 2013 Svetovno mladinsko prvenstvo 3xK1 spust sprint
1. mesto Peter Žnidaršič / Luka Žganjar 2013 Svetovni pokal – skupna razvrstitev C2 spust
3. mesto Vid Debeljak / Tim Kolar / Nejc Žnidarčič 2013 Svetovno člansko prvenstvo 3xK1 spust sprint
2. mesto Peter Žnidaršič – Luka Žganjar/ Blaž Cof – Simon Hočevar/ Luka Božič – Sašo Taljat 2013 Svetovno člansko prvenstvo 3xC2 spust sprint
3. mesto Simon Hočevar / Blaž Cof / Peter Žnidaršič 2013 Evropsko člansko prvenstvo 3xC1 spust sprint
3. mesto Simon Hočevar / Blaž Cof / Luka Žganjar 2013 Evropsko člansko prvenstvo 3xC1 spust
2. mesto Nejc Žnidarčič / Tim Kolar / Simon Oven 2013 Evropsko člansko prvenstvo 3xK1 spust
1. mesto Nejc Žnidarčič / Tim Kolar / Maks Frančeškin 2012 Svetovno člansko prvenstvo 3xK1 spust sprint
3. mesto Tim Kolar 2011 Svetovni pokal – skupna razvrstitev K1 spust
1. mesto Simon Brus / Simon Oven / Vid Debeljak 2011 Svetovno mladinsko prvenstvo 3xK1 spust sprint
3. mesto Luka Žganjar 2011 Svetovno mladinsko prvenstvo C1 spust
1. mesto Ajda Novak 2011 Svetovno mladinsko prvenstvo K1 spust sprint
3. mesto Nejc Žnidarčič / Lovro Leban / Jernej Korenjak 2010 Svetovno člansko prvenstvo 3xK1 spust sprint
3. mesto Tim Kolar / Aleš Jablanšček / Lenart Zore 2009 Svetovno mladinsko prvenstvo 3xK1 spust sprint
3. mesto Eva Terčelj / Nina Slapšak / Dora Domanjko 2009 Svetovno mladinsko prvenstvo 3xK1 spust
3. mesto Eva Terčelj / Nina Slapšak / Dora Domanjko 2009 Svetovno mladinsko prvenstvo 3xK1 spust sprint
2. mesto Blaž Cof / Nejc Kravanja / Peter Žnidaršič 2009 Svetovno mladinsko prvenstvo 3xC1 spust
2. mesto Blaž Cof / Nejc Kravanja / Peter Žnidaršič 2009 Svetovno mladinsko prvenstvo 3xC1 spust sprint
1. mesto Eva Terčelj 2009 Svetovno mladinsko prvenstvo K1 spust sprint
1. mesto Tim Kolar 2009 Svetovno mladinsko prvenstvo K1 spust sprint
1. mesto Lovro Leban / Nejc Žnidarčič / Jernej Korenjak 2008 Svetovni člansko prvenstvo 3xK1 spust sprint
1. mesto Tim Kolar / Martin Albreht / Janez Kastelic 2008 Evropsko mladinsko prvenstvo 3xK1 spust sprint
1. mesto Tim Kolar / Martin Albreht / Janez Kastelic 2008 Evropsko mladinsko prvenstvo 3xK1 spust
3. mesto Gregor Brovinsky 2006 Evropsko mladinsko prvenstvo K1 spust sprint
2. mesto Gregor Brovinsky 2006 Evropsko mladinsko prvenstvo K1 spust
3. mesto Jure Jaklič / Blaž Oven 2005 Evropsko mladinsko prvenstvo C2 spust
3. mesto Jure Jaklič / Blaž Oven 2005 Evropsko mladinsko prvenstvo C2 spust sprint
3. mesto Nejc Višnar / Urban Jarc 2003 Svetovno mladinsko prvenstvo C2 spust
3. mesto Nejc Višnar / Urban Jarc 2003 Evropsko mladinsko prvenstvo C2 spust
3. mesto Simon Hočevar / Borut Horvat / Jošt Zakrajšek 2002 Svetovno člansko prvenstvo 3xC1 spust
1. mesto Jernej Korenjak 2000 Svetovno mladinsko prvenstvo K1 spust
2. mesto Živa Cankar / Lučka Cankar / Anne Sautour 2000 Svetovno člansko prvenstvo 3xK1 spust
3. mesto Joško Kancler / Simon Hočevar / Borut Horvat 2000 Svetovno člansko prvenstvo 3xC1 spust
3. mesto Anže Ruden / Drejc Žabjek / Jošt Zakrajšek 1999 Evropsko mladinsko prvenstvo 3xC1 spust
1. mesto Aleksej Bočko / Jernej Korenjak / Gregor Laznik 1999 Evropsko mladinsko prvenstvo 3xK1 spust
3. mesto Živa Cankar / Lučka Cankar / Jana Mali 1999 Evropsko člansko prvenstvo 3xK1 spust
3. mesto Borut Horvat / Simon Hočevar / Joško Kancler 1999 Evropsko člansko prvenstvo 3xC1 spust
3. mesto Dejan Kralj 1998 Svetovno študentsko prvenstvo K1 spust
1. mesto Aleš Kuder 1998 Svetovno študentsko prvenstvo K1 spust
3. mesto Janez Korenjak / Drejc Žabjek / Miran Bokan 1998 Svetovno mladinsko prvenstvo 3xC1 spust
2. mesto Jaka Jazbec / Aleksej Bočko / Branko Žagar 1998 Svetovno mladinsko prvenstvo 3xK1 spust
1. mesto Jaka Jazbec 1998 Svetovno mladinsko prvenstvo K1 spust
3. mesto Janez Korenjak / Drejc Žabjek / Miran Bokan 1997 Evropsko mladinsko prvenstvo 3xC1 spust
2. mesto Borut Horvat / Janez Korenjak / Sebastjan Linke 1996 Svetovno mladinsko prvenstvo 3xC1 spust
3. mesto Joško Kancler / Primož Sulič / Simon Hočevar 1995 Svetovno člansko prvenstvo 3xC1 spust
2. mesto Dejan Kralj / Matej Trampuž / Tomaž Javornik 1994 Svetovno mladinsko prvenstvo 3x K1 spust
1. mesto Andrej Jelenc 1993 Svetovni pokal – skupna razvrstitev C1 spust
3. mesto Andrej Jelenc / Joško Kancler / Simon Hočevar 1993 Svetovno člansko prvenstvo 3xC1 spust
2. mesto Andrej Jelenc 1993 Svetovno člansko prvenstvo C1 spust
1. mesto Simon Hočevar / Matej Hočevar / Iztok Horvat 1992 Svetovno mladinsko prvenstvo 3xC1 spust
1. mesto Simon Hočevar 1992 Svetovno mladinsko prvenstvo C1 spust
1. mesto Srečko Masle / Andrej Grobiša 1991 Svetovni pokal – skupna razvrstitev C2 spust
1. mesto Andrej Jelenc 1991 Svetovni pokal – skupna razvrstitev C1 spust
1. mesto Andrej Jelenc / Joško Kancler / Tomislav Crnković 1991 Svetovno člansko prvenstvo 3xC1 spust
3. mesto Andrej Jelenc 1991 Svetovno člansko prvenstvo C1 spust
2. mesto Srečko Masle / Andrej Grobiša 1991 Svetovno člansko prvenstvo C2 spust
1. mesto Srečko Masle / Andrej Grobiša 1990 Evropski pokal – skupna razvrstitev C2 spust
1. mesto Srečko Masle / Andrej Grobiša 1989 Svetovni pokal – skupna razvrstitev C2 spust
1. mesto Andrej Jelenc 1989 Svetovni pokal – skupna razvrstitev C1 spust
3. mesto Andrej Jelenc / Srečko Masle / Joško Kancler 1989 Svetovno člansko prvenstvo 3xC1 spust
1. mesto Srečko Masle / Andrej Grobiša 1989 Svetovno člansko prvenstvo C2 spust
1. mesto Andrej Jelenc 1989 Svetovno člansko prvenstvo C1 spust
3. mesto Srečko Masle / Andrej Grobiša 1988 Evropski pokal – skupna razvrstitev C2 spust
1. mesto Andrej Jelenc 1988 Evropski pokal – skupna razvrstitev C1 spust
3. mesto Andrej Jelenc / Slavko Pintar / Franc Kukec 1987 Svetovno člansko prvenstvo 3xC1 spust
2. mesto Srečko Masle / Andrej Grobiša 1987 Svetovno člansko prvenstvo C2 spust
2. mesto Srečko Masle / Andrej Jelenc / Franc Kukec 1985 Svetovno člansko prvenstvo 3xC1 spust
2. mesto Srečko Masle 1985 Svetovno člansko prvenstvo C1 spust
2. mesto Srečko Masle 1984 Evropski pokal – skupna razvrstitev C1 spust
2. mesto Srečko Masle / Andrej Jelenc / Slavko Pintar 1983 Svetovno člansko prvenstvo 3xC1 spust
3. mesto Srečko Masle 1983 Svetovno člansko prvenstvo C1 spust
2. mesto Srečko Masle 1978 Evropski pokal – skupna razvrstitev C1 spust
Objavljeno dne