Ulan v finalu in Helena z ekipno medaljo s svetovnega prvenstva

Na savskih brzicah je med 6. in 11. julijem potekalo svetovno prvenstvo za mladince in mlajše člane v slalomu in ekstremnem slalomu. Odlično je veslal mlajši član Ulan Valant, ki se je v finale svetovnega prvenstva med mlajšimi članu uvrstil z najhitrejšo vožnjo, finale pa končal na desetem mestu. Mladinka Helena Domajnko je z reprezentančnima kolegicama Saro Belingar in Ulo Skok priveslala bronasto ekipno medaljo. Posamično je v kajaku mladink veslala za 13. mesto.

Na svetovnem prvenstvu za mladince in mlajše člane je prvič potekalo tudi svetovno prvenstvo v ekstremnem slalomu. Nastopili so Marko Petek, Ulan Valant in Sara Globokar. V izločilne boje sta se prebila Marko Petek v U23 in mladinka Sara Globokar, oba sta prvenstvo končala v četrtfinalu.