Ana z dvema, Tim in Anže z eno zlato

Neverjetni dosežki kajakašev našega kluba v spust sprintu na divji vodi se nadaljujejo. Na dveh tekmah svetovnega pokala v sprintu 30. in 31. avgusta v Čeških Budejovicah so pobrali kar štiri zlate medalje. Ana Šteblaj je dvakrat premagala vse kajakašice svetovnega pokala v sprintu. 30. 8. je zmagal Anže Urankar, 31. 8. je zmagal Tim Novak. Za Tima je to prva posamična zlata medalja na svetovni ravni. Izjemno. Prvi tekmovalni dan je bil Tim Novak 19, Tjaš Til Kupsch pa 30. Živa Jančar si je priveslala 28. mesto.

V finalu drugega dne je nastopila še Živa Jančar in veslala za končno 12. mesto. Mladinec Tjaš Til Kupsch je bil v finalni vožnji šesti, Anže Urankar je v finalni vožnji pristal na sedmem mestu.

Za imenitne uspehe čestitke vsem sprinterjem na divji vodi!