Eva Terčelj članska državna prvakinja v kajak slalomu 2015

26. 9. 2015 so v Tacnu po dveh odpovedih članskega državnega prvenstva zaradi previsoke Soče prvenstvo v kajaku in kanu slalomu izvedli na tacenskih brzicah. Med kajakašicami je progo najbolje odveslala Eva Terčelj (KKK Ljubljana), manj kot pol sekunde je za njo zaostala reprezentančna kolegica Urša Kragelj (KK Soške elektrarne). Tudi tretje mesto je ostalo v Ljubljani, osvojila ga je Ajda Novak. Ekipa slalomistk na divji vodi (Ajda Novak, Teja Erbežnik Vrbnjak in Jana Hočevar) si je priveslala tretje mesto v moštvenih vožnjah.

Domen Tominec je kot najuspešnejši v članski konkurenci po nesrečni napaki v prvi z dobro drugo vožnjo zasedel 11. mesto, Jurij Žmavc je bil 14., mesto za njim Staš Nagode Skok, Matej Jereb je bil 17., takoj za njim Blaž Anžlovar, Marko Petek je priveslal na 20., Ulan Valant pa na 29. mesto med 49 prijavljenimi tekmovalci.